Jump park & Jump aréna | Trampolínové centrum Olomouc


Vítejte v JUMP PLANET Olomouc
Nově otevřeno!

Start
Atrakce Ceník

Otvírací doba

Vstup jen v celé hodiny

Pondělí až neděle 9:00 - 21:00
Jak se k nám dostanete

Kupte si lístek online

Uvedené ceny jsou pro registraci přes náš rezervační systém. POZOR - ceny na místě jsou vyšší. Podívejte se na náš kompletní ceník.

JEDNOTLIVÝ VSTUP

Pondělí - Pátek
199 Kč/60 min
Kupte si lístek

SKUPINOVÝ LÍSTEK (MIN. 6 OSOB)

Pondělí - Pátek
149 Kč/60 min
Kupte si lístek

JEDNOTLIVÝ VSTUP

Během víkendu a svátků
239 Kč/60 min
Kupte si lístek

SKUPINOVÝ LÍSTEK (MIN. 6 OSOB)

Během víkendu a svátků
199 Kč/60 min
Kupte si lístek

Každý účastník je povinen podepsat prohlášení. Mládež do 18 let musí mít prohlášení podepsané rodičem nebo právním zástupcem.

Stáhněte si prohlášení
Zobrazit úplný seznam atrakcí

Atrakce Jump Planet Olomouc

Jump Planet Olomouc

Jump Planet Olomouc je trampolínové centrum pro děti a dospělé. Přijďte si zaskákat, trampolíny Olomouc na Vás čekají! Zažijte spoustu zábavy a tréninku. Jump aréna nabízí hned několik druhů atrakcí. Atrakce jsou vyrobené z kvalitních materiálů a díky vysokým bezpečnostním standardům splňují ty největší požadavky na bezpečnost (všechny překážky jsou certifikované). 

Jump park je charakteristický i tím, že na účastníky dohlíží animátoři a trenéři. Náš personál je k dispozici nejen u slavení oslav narozenin, ale i při nácviku akrobatických prvků. Před každým vstupem do prostor jump arény provedou trenéři cvičence společnou rozcvičkou. A pak už je to hlavně na vás, jak se rozhodnete čas v našem jump parku využít. 

Kromě toho, že si u nás dobře zaskáčete, tak můžete využít i služby recepce. Na recepci si můžete dát občerstvení nápoje. Můžete u nás zakoupit oblíbené zmrzlinové kuličky MiniMelts. V oblasti recepce je připravená i komfort zóna s připojením na wi-fi, kde si odpočinete před/po tréninku. Pro dobrodruhy, kteří mají rádi virtuální realitu jsme přichystali i 9D kino se spoustou programů. Přijďte se přesvědčit sami a navštivte nás! Těšíme se.

Zůstaňte v obraze
Sledujte naše stránky

Pozor!

Připravujeme rezervační systém, již brzy
scroll up