Jump park & Jump aréna | Trampolínové centrum Brno
 

Trampolínový park v Brně


Brzy se otevírá!
Start
Atrakce Ceník

Otvírací doba

Vstup jen v celé hodiny

Pondělí až čtvrtek 10:00 - 20:00
Pátek až sobota 10:00 - 21:00
Neděle a svátky 10:00 - 20:00
Jak se k nám dostanete

Kupte si lístek online

Uvedené ceny jsou pro registraci přes náš rezervační systém. POZOR - ceny na místě jsou vyšší. Podívejte se na náš kompletní ceník.

JEDNOTLIVÝ VSTUP

Pondělí - Pátek
199 Kč/60 min
Kupte si lístek

SKUPINOVÝ LÍSTEK (MIN. 6 OSOB)

Pondělí - Pátek
149 Kč/60 min
Kupte si lístek

JEDNOTLIVÝ VSTUP

Během víkendu a svátků
229 Kč/60 min
Kupte si lístek

SKUPINOVÝ LÍSTEK (MIN. 6 OSOB)

Během víkendu a svátků
189 Kč/60 min
Kupte si lístek

Každý účastník je povinen podepsat prohlášení. Mládež do 18 let musí mít prohlášení podepsané rodičem nebo právním zástupcem.

Stáhněte si prohlášení
Zobrazit úplný seznam atrakcí

Atrakce Jump Park Brno

Jump Planet Brno

Jump Planet Brno je trampolínové centrum pro děti a dospělé. Přijďte si zaskákat, trampolíny Brno na Vás čekají! Zažijte spoustu zábavy a tréninku. Jump aréna nabízí hned několik druhů atrakcí. Atrakce jsou vyrobené z kvalitních materiálů a díky vysokým bezpečnostním standardům splňují ty největší požadavky na bezpečnost (všechny překážky jsou certifikované). 

Jump park je charakteristický i tím, že na účastníky dohlíží animátoři a trenéři. Náš personál je k dispozici nejen u slavení oslav narozenin, ale i při nácviku akrobatických prvků. Před každým vstupem do prostor jump arény provedou trenéři cvičence společnou rozcvičkou. A pak už je to hlavně na vás, jak se rozhodnete čas v našem jump parku využít. 

Kromě toho, že si u nás dobře zaskáčete, tak můžete využít i služby recepce. Na recepci si můžete dát občerstvení nápoje. Můžete u nás zakoupit oblíbené zmrzlinové kuličky MiniMelts. V oblasti recepce je připravená i komfort zóna s připojením na wi-fi, kde si odpočinete před/po tréninku. Pro dobrodruhy, kteří mají rádi virtuální realitu jsme přichystali i 9D kino se spoustou programů.  centrum Snažíme se o vysoký standard našich služeb, a proto jsme pro naše zákazníky připravili i sprchy. Díky nim se můžete po tréninku osvěžit, nebo naopak v teplé vodě uvolnit celé tělo. Přijďte se přesvědčit sami a navštivte nás! Těšíme se.

Pozor!

Připravujeme rezervační systém, již brzy
scroll up