Nabídka pro školy - Jump Planet

Nabídka pro školy

Pro školy máme vyhrazený časový blok v pracovním týdnu od 9:00 do 14:00

JUMP PLANET je nově otevřené zábavní centrum v Brně v OC Futurum. Jste srdečně zváni do našeho světa trampolín, molitanových bazénů a překážek.
 
Razíme heslo – „rozpohybujme opět mládež“. Chceme v dětech znovu probudit vztah ke sportu a pohybu. Díky našemu trampolínovému areálu se pro ně pohyb stane nejen prospěšnou aktivitou, ale i skvělou zábavou. Všichni v týmu jsme vášniví sportovci a zastáváme názor, že sportovní aktivity jsou pro člověka velmi důležité a obzvláště pak pro člověka mladého.
 
Školským institucím a ostatním dětským spolkům nabízíme možnost netradičního školního výletu, exkurze či hodiny tělocviku s programy ušitými přímo na míru školským požadavkům a záměrům.
 
V JUMP PLANET věnujeme zvláštní pozornost svým nejmladším hostům – snažíme se konstruktivně rozvíjet jejich pohybové dovednosti a schopnosti. Naši zkušení, kvalifikovaní lektoři organizují atraktivní cvičení pro žáky v závislosti na jejich věku, zkušenostech a očekáváních. 
 
Jsme si vědomi toho, že práce s dětmi vyžaduje velkou fantazii, kreativitu, energii a zároveň odpovědnost za jejich pohodlí a primárně za jejich zdraví.
skola

Vaše poptávky, připomínky:

Pozor!

Připravujeme rezervační systém, již brzy
scroll up