Zábavní park Brno - Jump Planet Brno
 

Zábavní park Brno

Zábava v Brně

Kam za zábavou v Brně? Je to jednoduché, přijďte si k nám zaskákat. Zabaví se u nás děti i dospělí, zkrátka “Brno zábava” pro celou rodinu jak má být. Připravte se proto na fůru sportovních emocí a endorfin. Vezměte své známé, děti, kamarády a stavte.

Prohlédněte si náš ceník. Pokud nás navštívíte mimo víkendy, ve skupině a ještě k tomu si návštěvu naplánujete a zarezervujete s předstihem on-line, tak se dostanete na výhodnější cenu.  

Zábava pro děti Brno

Děti milují trampolíny a molitanovou jámu. U nás najdete obojí a spoustu dalšího. Vykouzlete jim úsměv na tváři tím, že je vezmete do zábavního parku a společně s nimi si užijete spoustu zábavy. Na rozdíl od jiných zábavních parků pro děti v Brně u nás nabízíme i zábavu pro dospělé. Není proto problém si čas u nás užít také aktivně a ne na recepci na mobilu. V našem zábavním centru se můžete nejen vyřádit, ale také i naučit nějaké akrobatické prvky a hlavně strávit příjemné a zábavné chvíle s vašimi kamarády, dětmi, kolegy, rodinou. Prostě se všemi, koho máte rádi a chcete s nimi trávit volný čas. 

Zábava Brno? Pamatujte, že to najdete u nás v Jump Planet. Podívejte se, kde nás najdete. Pohodlné parkování a dobrá dostupnost je u nás zajištěná. Rádi Vás u nás přivítáme.

Atrakce Jump Park Brno

Atrakce Ceník

Pozor!

Připravujeme rezervační systém, již brzy
scroll up