Akrobacie - Jump Planet

Akrobacie

Chtěli byste umět udělat salto, hvězdu nebo jiné akrobatické kousky?

S námi se vám to určitě povede! Profesionální vybavení a kvalifikovaný trenérský tým zaručí bezpečnost během cvičení, proto je v JUMP PLANET každý schopen rozvíjet své gymnastické dovednosti. Jak dětem, tak i dospělým nabízíme:

  • cvičení pro všeobecný rozvoj pro možnost udržet si skvělou kondičku a uvolnit dřímající zásoby energie;

  • cvičení pro rozvoj motoriky těla, pohybovou koordinaci, rovnováhu;

  • výuku akrobatických kousků – díky nám budete umět za krátkou dobu salto, přemet do boku a jiné obdivuhodné gymnastické triky;

  • výuku techniky bezpečného a tlumeného dopadu, které se budou hodit rovněž v každodenním životě;

Máme gymnastickou stezku určenou pro osoby, které se začínají učit skákat, na které se každý naučí ovládat své akrobatické dovednosti.

Akrobacie a cvičení na trampolínách jsou skvělým způsobem, jak trávit volný čas. Podporují fyzickou kondičku, rozvíjejí motorické schopnosti – pohybovou koordinaci, ohebnost, protahování. Díky nám vystoupíte z každodenní rutiny, a přitom se naučíte kousky, které bude obdivovat jak rodina, tak i vaši přátelé. Profesionální trenérský tým se postará o vaši bezpečnost a zajistí nezapomenutelnou zábavu!

Naši trenéři jsou připraveni naučit vás základy z oblasti akrobacie, ale vyhoví i očekáváním sportovců, kteří mají zájem rozvinout již získané dovednosti.

Pozor!

Připravujeme rezervační systém, již brzy
scroll up