9D KINO - Jump Planet

9D KINO

Nudí vás běžná realita? Zkuste tuhle!

 

Chcete poznat doslovnou továrnu na skutečné zážitky? Milujete adrenalinovou jízdu na horské dráze, rádi se třepete strachem u hororů či chcete zažít pocit, jaký zažívají pouze piloti nadzvukových stíhaček? Nebo vaše dítě miluje klidné procházky mezi dinosaury a barevnými slony?

 

              Tohle vše jen na jednom jediném místě               – v našem 9D kině.

 

Naše “vajíčko” vtáhne své návštěvníky do děje a zapojí veškeré jejich smysly. Ucítíte vibrace a dynamický pohyb sedadel podle toho, který příběh si vyberete. Na výběr v programu 9D kina je velké množství žánrů od filmů pro nejmenší plných barev a jemných efektů přes závodní či katastrofické filmy až po děsivé horory, určené především dospělým.

 

       Z 9D kina si odnesou úžasné zážitky               jak děti, tak dospělí.

Jak to funguje?

 

Naše obsluha (zařízení smí spouštět jen personál JP) vás uvelebí na pohodlném polštářku, nasadí vám VR brýle, zeptá se vás, zda je vše v pořádku a jde se na to! Zažijete vzrušující jízdu v sedačkách, které mění polohu více než stokrát za minutu.

Na hlavě budete mít speciální 3D brýle, které navozují dokonalou iluzi všemožných prostředí a vesmírů. Do děje vás vtáhne dokonalý zvuk s dramatickými efekty. Film tak nejen že uvidíte a uslyšíte, ale také se budete cítit, jako byste byli jeho součástí.

 

9D nabízí:

  • Zorné pole Bionic 360 °, rozlišení 1080P HD

  • Interaktivní kabinka s dynamickými pohyby

  • Jedinečný design s ambientním podsvícením

  • Bohatý obsah – fantazie, o kterých jste kdy snili, se teď plní

  • délka projekce 5-15 minut (podle projekce – na dotaz)

  • špičkovou zábavu během oslav narozenin

Pozor!

Připravujeme rezervační systém, již brzy
scroll up